• Dromader - ELEKTRONICZNE KLOCKI 119 Eksperymentów 6+

Poznaj zasadę działania układów elektronicznych ! Zestaw Klocków elektronicznych to 119 fascynujących eksperymentów, które pozwoli poznać Ci wspaniały świat jakim jest elektronika i elektrotechnika. Zestaw ten może być używany zarówno w szkole jak i w domu. Zestaw składa się z wielu elektronicznych elementów, gdzie każdy z nich oznaczony jest inną liczbą w celu ułatwienia złożenia obwodu elektrycznego.

Brak towaru
79.89
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 12.99
Kurier DPD 12.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Dostępność Brak towaru
Poznaj zasadę działania układów elektronicznych !

Zestaw Klocków elektronicznych to 119 fascynujących eksperymentów, które pozwoli poznać Ci wspaniały świat jakim jest elektronika i elektrotechnika. Zestaw ten może być używany zarówno w szkole jak i w domu.

Zestaw składa się z wielu elektronicznych elementów, gdzie każdy z nich oznaczony jest inną liczbą w celu ułatwienia złożenia obwodu elektrycznego.

Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są zaprojektowane w sposób umożliwiający ich łatwe i bezproblemowe łączenie za pomocą klocków na podstawie do budowania obwodów.

Każde doświadczenie ma na celu zbudowanie działającego obwodu elektrycznego. Każdy z nich może być uruchomiony inaczej - ręcznie, magnetycznie, światłem, wodą, głosem lub dotykiem.

To doskonała zabawa stymulująca wyobraźnie oraz pobudzająca inteligencję i zainteresowania Twojego dziecka. Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą w jeszcze większym stopniu pogłębiać swoją wiedzę i doskonalić umiejętności budując własne, zaprojektowane przez siebie układy.

Wszystko dokładnie przedstawione i opisane w ilustrowanej instrukcji w języku polskim.

W zestawie znajdują się :

- silniki,

- przełączniki, źródła światła,

- moduły dźwiękowe,

- moduł radiowy MW i UKF.

Zestaw zasilany przez 3 baterie LR6 typu AA (brak w zestawie)

Bohater inny
Certyfikaty, opinie, atesty CE
Marka Dromader
Materiał Inny, Plastik
Płeć Chłopcy, Dziewczynki
Stan Nowy
Wiek dziecka 6 lat +
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie