• FISHER PRICE - Aktywne Klocki ze Zwierzątkami DHW15

Trzy łatwe do ułożenia jeden na drugim klocki do budowania. Klocki mają cztery ścianki z rozmaitymi zadaniami do odkrycia dla maluchów! Dziecięca zabawa świetnie się układa dzięki Aktywnym klockom ze zwierzątkami od Fisher-Price®. Każdy klocek ma cztery ścianki, na których umieszczono różne ciekawe elementy: literki, cyferki, zwierzątka „a kuku” i inne radosne niespodzianki. Niebieski klocek ma obrotowy wałeczek, czerwony klocek wirujące kółko, a żółty klocek klikający przełącznik. Naciśnięcie górnego przycisku uruchamia zabawne funkcje każdego z klocków. Maluch może też ułożyć klocki jeden na drugim i aktywować je naraz – wystarczy jedno magiczne naciśnięcie przycisku! Patrz i podziwiaj, jak zabawa nabiera tempa, a dziecko rozwija swoją zręczność i koordynację wzrokowo-ruchową!

Certyfikaty, opinie, atesty CE
Płeć Chłopcy, Dziewczynki
Wiek dziecka 6 m +
Brak towaru
74.89
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2 dni
Cena przesyłki 12.99
Kurier DPD 12.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Dostępność Brak towaru

Trzy łatwe do ułożenia jeden na drugim klocki do budowania. Klocki mają cztery ścianki z rozmaitymi zadaniami do odkrycia dla maluchów!

Dziecięca zabawa świetnie się układa dzięki Aktywnym klockom ze zwierzątkami od Fisher-Price®. Każdy klocek ma cztery ścianki, na których umieszczono różne ciekawe elementy: literki, cyferki, zwierzątka „a kuku” i inne radosne niespodzianki. Niebieski klocek ma obrotowy wałeczek, czerwony klocek wirujące kółko, a żółty klocek klikający przełącznik. Naciśnięcie górnego przycisku uruchamia zabawne funkcje każdego z klocków. Maluch może też ułożyć klocki jeden na drugim i aktywować je naraz – wystarczy jedno magiczne naciśnięcie przycisku! Patrz i podziwiaj, jak zabawa nabiera tempa, a dziecko rozwija swoją zręczność i koordynację wzrokowo-ruchową!

Każdy klocek ma cztery ścianki z innymi ciekawymi niespodziankami do odkrycia: literkami, cyferkami, zwierzątkami „a kuku” i dodatkowymi radosnymi funkcjami! 

• Naciśnięcie przycisku u góry każdego z klocków uruchamia jego funkcję

• Klocki można ułożyć jeden na drugim, aby móc aktywować je jednocześnie jednym magicznym przyciskiem u samej góry

• Czerwony klocek ma wirujące kółko i specjalny przełącznik

• Żółty klocek ma klikający przełącznik i drzwiczki do obracania 

• Niebieski klocek ma obrotowy wałeczek i drzwiczki do przesuwania 

• Mnóstwo możliwości zabawy, dzięki której dziecko może rozwijać zręczność i koordynację wzrokowo-ruchową 

• Kolory, dźwięki i różne faktury aktywizują najważniejsze zmysły 

 

  • ZMYSŁY

    Żywe kolory i różnorodne faktury aktywizują zmysły malucha.

  • ZRĘCZNOŚĆ

    Zabawa klockami, ich chwytanie i układanie jeden na drugim rozwijają zręczność i koordynację wzrokowo-ruchową.

  • CIEKAWOŚĆ I ODKRYWANIE

    Zabawa oparta o akcję/reakcję (gdy maluch układa klocki jeden na drugim i wydobywa z nich dźwięki) pomaga dziecku zrozumieć zależność między przyczyną a skutkiem.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie