• FISHER PRICE - Tomek i Przyjaciele - Karolek w porcie

Na Wyspie Sodor pracują dzielnie lokomotywy. Od świtu do nocy jeżdżą po niebezpiecznych trasach, przewożą cenne ładunki, a przy tym świetnie się bawią i doświadczają nowych przygód. A co wtedy, gdy któraś lokomotywa zostanie oddelegowana do pracy poza Wyspą? Wtedy należy umieścić ją w łódce w porcie i przetransportować na wskazane miejsce! W porcie na Wyspie Sodor, w pocie czoła pracuje zielony dźwig Karolek. Dzięki niemu z łatwością przetransportujesz Tomka do niebieskiej łódki.Żuraw obraca się o 360 stopni i ma zwijany haczyk. Aby Tomek wypłynął z portu, należy podnieść czerwony most.

Certyfikaty, opinie, atesty CE
Płeć Chłopcy, Dziewczynki
Wiek dziecka 3 lata +
Brak towaru
139.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 12.99
Kurier DPD 12.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Dostępność Brak towaru

Na Wyspie Sodor pracują dzielnie lokomotywy. Od świtu do nocy jeżdżą po niebezpiecznych trasach, przewożą cenne ładunki, a przy tym świetnie się bawią i doświadczają nowych przygód. A co wtedy, gdy któraś lokomotywa zostanie oddelegowana do pracy poza Wyspą? Wtedy należy umieścić ją w łódce w porcie i przetransportować na wskazane miejsce! W porcie na Wyspie Sodor, w pocie czoła pracuje zielony dźwig Karolek. Dzięki niemu z łatwością przetransportujesz Tomka do niebieskiej łódki.Żuraw obraca się o 360 stopni i ma zwijany haczyk. Aby Tomek wypłynął z portu, należy podnieść czerwony most.

Tory, dostępne w zestawie, pozwalają na ułożenie klasycznej ósemki z budynkiem portowym i Karolkiem w środku. Po drodze Tomek przejedzie także przez rybny market, czerwony podnoszony most i bramkę. W zestawie dostępna jest także łódka transportowa i znak drogowy. Rybny market posiada także otwierany dach, dzięki czemu łatwiej jest napełnić wagon lokomotywki.

Zestaw jest kompatybilny z pozostałymi torami i lokomotywkami z seriiTomek i Przyjaciele Adventures. Co ciekawego wydarzy się dzisiaj w porcie? Czy Tomkowi potrzebna będzie pomoc? Ty decydujesz, kreując nowe przygody niebieskiej lokomotywy. Rozbuduj swój zestaw z innymi torami i lokomotywami Fisher Price.

Wymiary opakowania: 48,5cm x 33cm x 7cm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie