• Hasbro - Gra MONOPOLY JACKPOT Wersja Polska

Monopoly to gra, w której sukces zależy od umiejętnego posługiwania się pieniędzmi. Zadaniem graczy jest kupowanie pól i stawianie na nich nieruchomości zwiększających ich wartość. Rozpoczynając od pola Start należy okrążyć planszę i odpowiednio reagować na przebieg gry. Za wejście na nieruchomości innych graczy płaci się czynsz. Sukces zależy więc od trafnych spekulacji, udanych inwestycji i mądrze przeprowadzonych transakcji. W tej edycji gry Monopoly gracze, którzy trafiają na pole Szansa otrzymują możliwość użycia ruletki. W jednej chwili mogą zyskać fortunę lub stracić cały majątek!

Certyfikaty, opinie, atesty CE
Płeć Chłopcy, Dziewczynki
Wiek dziecka 8 lat +
Brak towaru
64.79
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2 dni
Cena przesyłki 12.99
Kurier DPD 12.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Dostępność Brak towaru

Monopoly to gra, w której sukces zależy od umiejętnego posługiwania się pieniędzmi. Zadaniem graczy jest kupowanie pól i stawianie na nich nieruchomości zwiększających ich wartość. Rozpoczynając od pola Start należy okrążyć planszę i odpowiednio reagować na przebieg gry. Za wejście na nieruchomości innych graczy płaci się czynsz. Sukces zależy więc od trafnych spekulacji, udanych inwestycji i mądrze przeprowadzonych transakcji. W tej edycji gry Monopoly gracze, którzy trafiają na pole Szansa otrzymują możliwość użycia ruletki. W jednej chwili mogą zyskać fortunę lub stracić cały majątek!

Monopoly to gra, w którą prawdopodobnie każdy zagrał choć raz w życiu. Powstała w Stanach Zjednoczonych w okresie Wielkiego Kryzysu. Od 1935 roku, kiedy to została oficjalnie opatentowana, na całym świecie sprzedano aż ćwierć miliarda egzemplarzy. Monopoly to nie tylko świetne źródło rozrywki, ale też doskonała okazja do spędzenia wolnego czasu z bliskimi. Gra rozwija myślenie strategiczno-ekonomiczne, kształtuje umiejętność planowania oraz podejmowania szybkich decyzji i ćwiczy zdolności negocjacyjne. Cechy te są przydatne nie tylko w grze, ale i w życiu zawodowym. Warto czasem oderwać się od technologii i spędzić czas w gronie rodzinnym lub z bliskimi przyjaciółmi!

W pudełku:

 

  • Plansza do gry.
  • Ruletka.
  • 4 pionki.
  • 40 domów.
  • Plik banknotów.
  • 2 kostki do gry.
  • Instrukcja.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie