• Hasbro - Gra ZDMUCHNIJ ŚWIECZKI E0887

Gra Zdmuchnij świeczki firmy Hasbro to produkt, który będzie mógł stanowić jedną z atrakcji w czasie przyjęcia urodzinowego najmłodszych. Wewnątrz opakowania znajduje się elektroniczny tort z 5 świeczkami. Wyposażono go w efekty świetlne i dźwiękowe. Wykonany został z trwałych i bezpiecznych dla dzieci materiałów.

Certyfikaty, opinie, atesty CE
Płeć Chłopcy, Dziewczynki
Wiek dziecka 4 lata +
Brak towaru
40.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2 dni
Cena przesyłki 12.99
Kurier DPD 12.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Dostępność Brak towaru

Gra Zdmuchnij świeczki firmy Hasbro to produkt, który będzie mógł stanowić jedną z atrakcji w czasie przyjęcia urodzinowego najmłodszych. Wewnątrz opakowania znajduje się elektroniczny tort z 5 świeczkami. Wyposażono go w efekty świetlne i dźwiękowe. Wykonany został z trwałych i bezpiecznych dla dzieci materiałów.

W trakcie rozgrywki gracze będą słyszeć urodzinową piosenkę oraz widzieć barnwe światełka. Kiedy migotanie zostanie przerwane i na środku ciasta ukaże się kolor jednego z uczestników, dana osoba będzie musiała spróbować wówczas zdmuchnąć wszystkie świeczki! Zadanie to należy wykonać nim ucichnie muzyka. Dodatkowym utrudnieniem będzie to, że niektóre elementy mogą ponownie się zaświecić.

Po udanym zgaszeniu świeczek, gracz przechodzi do kolejnego, trudniejszego już etapu. Produkt stworzony przez Hasbro, dzięki jego żywej kolorystyce i zastosowaniu w nim efektów świetlnych i dźwiękowych, z pewnością spodoba się najmłodszym. Wykorzystując go w trakcie przyjęcia urodzinowego, dzieci będą miały nie tylko okazję do zabawy, ale także do ćwiczenia refleksu i spostrzegawczości.

Zestaw zawiera: elektroniczny tort, 5 plastikowych świeczek, instrukcję.

Wiek dziecka: 4 +
Ilość graczy: 1-4
Wymagane baterie: 3 x AA
Baterie nie są dołączone do zestawu.
Wymiary opakowania: 27 x 27 x 6 cm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie