• Hasbro - My Little Pony - Kryształowe Królestwo

Kryształowe Królestwo to kraina zamieszkała przez kryształowe kucyki, położona na arktycznej północy Equestrii. Władzę w tym królestwie pełni Księżniczka Cadance. Dzięki temu zestawowi, dziewczynki będą mogły odgrywać scenki z serialu oraz tworzyć własne historie. Pałac jest pięknie podświetlany. W zestawie znajduje się Księżniczka Cadance oraz jej córka - Baby Flurry Heart. Dziewczynkom spodobają się akcesoria, m. in. strój dla księżniczki, tron, kołyska i huśtawka dla Flurry Heart, biżuteria, 2 szafy z półkami czy lustro.

Certyfikaty, opinie, atesty CE
Płeć Dziewczynki
Wiek dziecka 3 lata +
Brak towaru
149.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 12.99
Kurier DPD 12.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Dostępność Brak towaru

Kryształowe Królestwo to kraina zamieszkała przez kryształowe kucyki, położona na arktycznej północy Equestrii. Władzę w tym królestwie pełni Księżniczka Cadance.

Dzięki temu zestawowi, dziewczynki będą mogły odgrywać scenki z serialu oraz tworzyć własne historie. Pałac jest pięknie podświetlany. W zestawie znajduje się Księżniczka Cadance oraz jej córka - Baby Flurry Heart. Dziewczynkom spodobają się akcesoria, m. in. strój dla księżniczki, tron, kołyska i huśtawka dla Flurry Heart, biżuteria, 2 szafy z półkami czy lustro.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie