• Lego Princess Bajkowy Zamek Śpiącej Królewny 41152

Zestaw LEGO l Disney Bajkowy zamek Śpiącej Królewny jest łatwy do zbudowania i idealnie nadaje się do odgrywania ulubionych scen z filmu Disneya Śpiąca Królewna. W zamku jest sypialnia, kołowrotek, toaletka i specjalny tort urodzinowy. Kryjówka Maleficent sprawia, że zabawa jest jeszcze ciekawsza i bardziej emocjonująca. Puść wodze fantazji i skorzystaj z modułowej konstrukcji tego ciekawego zestawu, przesuwając i zamieniając miejscami różne jego sekcje. Zamkowe pokoje możesz poprzesuwać lub połączyć z innymi zgodnymi zestawami LEGO Disney, by zbudować własne wymarzone modele.

Certyfikaty, opinie, atesty CE
Płeć Dziewczynki
Wiek dziecka 6 lat +
Brak towaru
129.89
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 12.99
Kurier DPD 12.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Dostępność Brak towaru

Zestaw LEGO l Disney Bajkowy zamek Śpiącej Królewny jest łatwy do zbudowania i idealnie nadaje się do odgrywania ulubionych scen z filmu Disneya Śpiąca Królewna. W zamku jest sypialnia, kołowrotek, toaletka i specjalny tort urodzinowy. Kryjówka Maleficent sprawia, że zabawa jest jeszcze ciekawsza i bardziej emocjonująca. Puść wodze fantazji i skorzystaj z modułowej konstrukcji tego ciekawego zestawu, przesuwając i zamieniając miejscami różne jego sekcje. Zamkowe pokoje możesz poprzesuwać lub połączyć z innymi zgodnymi zestawami LEGO Disney, by zbudować własne wymarzone modele.

W zestawie dwie minilaleczki oraz figurki Niezabudki i króliczka.

 

Wymiary:

- Bajkowy zamek Śpiącej Królewny ma ok. 29 cm wysokości, 12 cm szerokości i 6 cm głębokości.

- Kryjówka Maleficent ma ok. 11 cm wysokości, 6 cm szerokości i 6 cm głębokości.

Cechy produktu:

- W zestawie minilaleczki Aurory i Maleficent oraz figurki dobrej wróżki i króliczka.

- Bajkowy zamek ma budowę modułową i zawiera balkon, toaletkę i łóżko z ukrytą płytką z nadrukiem bajki. W zestawie jest też kryjówka Maleficent z tronem.

- Akcesoria: magiczna różdżka, korona, kołowrotek, kokarda do włosów, kwiaty, tort, miska do mieszania, nożyczki, szczotka do włosów, butelka perfum, koszyk, marchewka, wiśnie i laska Maleficent.

- Dostosuj zestaw, przesuwając i zamieniając miejscami wewnętrzne sekcje, takie jak kołowrotek, toaletka i stół z tortem.

- Przesuwaj i zamieniaj miejscami pokoje oraz kryjówkę Maleficent, by za każdym razem zbudować nowy zamek. Możesz też połączyć go z innymi zgodnymi zestawami LEGO l Disney, by zbudować własne wymarzone modele.

- Odtwórz ulubione sceny z filmu Disneya Śpiąca Królewna za pomocą charakterystycznych rekwizytów takich jak kołowrotek, ogromny tort i dekoracja przedstawiająca urodzinową sukienkę.

- Twórz własne historyjki o życiu na zamku i odkryj ukrytą płytkę z nadrukiem bajki pod łóżkiem Aurory.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie