• MATTEL - Barbie - Przenośna Lecznica dla Zwierząt

Barbie (lalka sprzedawana oddzielnie) troszczy się o zwierzęta i kiedy potrzebują opieki, zabiera je do lecznicy, w której otrzymają najlepszą pomoc. Czwórka pacjentów – piesek, kot, kociątko oraz chomik – czeka na wizytę u weterynarza. Gabinet jest wyposażony w najróżniejsze akcesoria do opieki nad pacjentami, takie jak kocyk, łóżeczko i kołowrotek dla chomika, który naprawdę się kręci! W innej części lecznicy znajduje się ekran do zdjęć rentgenowskich. Sala pielęgnacyjna wyposażona jest w wyjmowaną wannę z małym wężem do prysznica. Zapisz się na wizytę w uroczej małej recepcji.

Certyfikaty, opinie, atesty CE
Płeć Dziewczynki
Wiek dziecka 3 lata +
Brak towaru
185.79
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2 dni
Cena przesyłki 12.99
Kurier DPD 12.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Dostępność Brak towaru

Barbie (lalka sprzedawana oddzielnie) troszczy się o zwierzęta i kiedy potrzebują opieki, zabiera je do lecznicy, w której otrzymają najlepszą pomoc. Czwórka pacjentów – piesek, kot, kociątko  oraz chomik – czeka na wizytę u weterynarza.  Gabinet  jest wyposażony w najróżniejsze  akcesoria do opieki nad  pacjentami, takie jak kocyk,  łóżeczko i  kołowrotek dla chomika, który naprawdę się kręci!
W innej części lecznicy znajduje się ekran do zdjęć rentgenowskich.  Sala pielęgnacyjna wyposażona jest w wyjmowaną wannę z małym wężem do prysznica.  Zapisz się na wizytę w uroczej małej recepcji.

W zestawie: 

  • cztery zwierzątka i tematyczne akcesoria;
  • lalki nie znajdują się w zestawie.

Wymiary leczniczy: 94 x 41 cm.

Wymiary opakowania: 32 x 46 x 4,5 cm.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie