• Mattel CARS Maniek + Zygzak Zmieniający Kolory

Ciężarówka Maniek posiada czerwoną kabinę kierowcy, srebrną przyczepę oraz osiem ruchomych kół, dzięki którym bez problemu porusza się po powierzchniach płaskich. Przyczepa Mańka składa się z dwóch poziomów, z których dolny służy do transportowania Zygzaka, górny zaś do przewożenia dwóch zamykanych pojemniczków na wodę.

Certyfikaty, opinie, atesty CE
Płeć Chłopcy, Dziewczynki
Wiek dziecka 3 lata +
69.89
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 dni
Cena przesyłki 12.99
Kurier DPD 12.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: +48 693074476

Ciężarówka Maniek posiada czerwoną kabinę kierowcy, srebrną przyczepę oraz osiem ruchomych kół, dzięki którym bez problemu porusza się po powierzchniach płaskich. Przyczepa Mańka składa się z dwóch poziomów, z których dolny służy do transportowania Zygzaka, górny zaś do przewożenia dwóch zamykanych pojemniczków na wodę. W jednym pojemniczku należy umieścić zimną wodę, w drugim zaś ciepłą. Kiedy Zygzaka zanurzy się w ciepłej wodzie, zmieni on kolor z czarnego na czerwony, a kiedy samochodzik zanurzy się w zimnej wodzie, jego kolor znów stanie się czarny. Ciężarówka Maniek i Zygzak McQueen to doskonały zestaw dla każdego fana filmu Disneya. Dzięki niej dzieci będą mogły odegrać scenę, która rozpoczyna niezwykłą przygodę Zygzaka McQueena, a może nawet całkowicie zmienić bieg wydarzeń.

W zestawie znajduje się ciężarówka Maniek, dwa pojemniczki na wodę oraz zmieniający kolory 1 samochodzik Zygzak McQueen.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie