• Monster High Elektryzujące Włosy Frankie DNX36

Dzięki lampie ultrafioletowej Monster High naelektryzujesz fryzurę Frankie Stein™! Kolorowe pasemko na jej głowie oraz 2 dodatkowo doczepiane przedłużenia włosów są czułe na światło ultrafioletowe. Umieść światłoczułą część włosów w lampie i przytrzymaj przez kilka sekund. Użyj jednego z dołączonych szablonów z wzorami Monster High lub stwórz własne. Przygotuj fryzurę, zgaś światło i podziwiaj swoją pracę. Rozczesz włosy szczotką w z motywem Skullette i zacznij od nowa. Lalka Frankie Stein™ ożyje w sukience w niebieską kratę i jaskrawoniebieskich bucikach. Podstawka podtrzyma lalkę w efektownych pozach.

Bohater Monster High
Certyfikaty, opinie, atesty CE
Płeć Dziewczynki
Wiek dziecka 3 lata +
58.78
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 dni
Cena przesyłki 12.99
Kurier DPD 12.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: +48 693074476

Dzięki lampie ultrafioletowej Monster High naelektryzujesz fryzurę Frankie Stein™! Kolorowe pasemko na jej głowie oraz 2 dodatkowo doczepiane przedłużenia włosów są czułe na światło ultrafioletowe.

Umieść światłoczułą część włosów w lampie i przytrzymaj przez kilka sekund. Użyj jednego z dołączonych szablonów z wzorami Monster High lub stwórz własne. Przygotuj fryzurę, zgaś światło i podziwiaj swoją pracę. Rozczesz włosy szczotką w z motywem Skullette i zacznij od nowa. Lalka Frankie Stein™ ożyje w sukience w niebieską kratę i jaskrawoniebieskich bucikach. Podstawka podtrzyma lalkę w efektownych pozach.

W zestawie lalka Frankie Stein™, lampa ultrafioletowa, 2 doczepiane pasemka, szablony i szczotka do włosów. Lalka nie stoi samodzielnie.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie