• PLAYMOBIL Wodna balista Novelmore 70224

Certyfikaty, opinie, atesty CE
Płeć Chłopcy, Dziewczynki
Wiek dziecka 5 lat +
86.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 dni
Cena przesyłki 12.99
Kurier DPD 12.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: +48 693074476

Wiele lat temu genialny wynalazca Dario Da Vanci stworzył najpotężniejszą zbroję świata i nazwał ją Invincibus. Każdy, kto ją założy staje się niepokonany! Niezniszczalna zbroja w niepowołanych rękach mogłaby stać się potężną bronią. Dario obawiając się tych poważnych konsekwencji powierza zbroję Timithorowi - czarodziejowi władającemu czasem - z prośbą, aby ten ukrył zbroję w nieznanym miejscu i nieznanym czasie. Niestety wieść o tym niezwykłym wynalazku szybko się rozniosła. Dla Wojowników Burnham, którzy od lat próbują podbić Novelmore to jedyna szansa na zwycięstwo. Dlatego nie cofną się przed niczym, aby ją odnaleźć. Wybucha wojna. Komu uda się zdobyć magiczną zbroję? Rycerze Novelmore znani są ze swoich sprytnych strategii i pomysłowych broni. Jednakże Wojowników Burnham nie tak łatwo jest zatrzymać, tym bardziej, że mają do pomocy wiele niszczycielskich ognistych stworzeń. Walka nie została jeszcze rozstrzygnięta. Przybywaj więc do Novelmore, aby przeżyć ekscytujące przygody!

Wodna balista Novelmore 70224. Po latach stagnacji sprytni rycerze z Novelmore w końcu ponownie wykorzystują swoją pomysłowość, aby opracować wyrafinowaną broń i sprzęt. Oczywiście wymyślili szczególnie genialną broń obronną do swojego dużego zamku: genialną balistę wodną. Jeśli zbliżają się wrogowie, balista wodna zostaje umieszczona na miejscu. Mistrz broni Norman Norwick bardzo dobrze zna technikę balisty i kieruje nią wspólnie z rycerzem Brucem Benettem. Polecenie zostało już usłyszane. Strzał i uderz! Wrogowie nie mają szans i uciekają. Zestaw do zabawy zawiera dwie nowe figurki mistrza broni Normana Norwicka i elitarnego rycerza Bruce'a Benetta, genialną balistę wodną z funkcją strzelania i sześcioma strzałami, które można uruchomić za pomocą dźwigni. Rama ma kółka i może być obracana w górę i w dół.

Zawartość i cechy zestawu:

  • figurka Playmobil - rycerz wysokość ok. 7.5 cm
  • figurka Playmobil - mistrz broni wysokość ok. 7.5 cm
  • wodna balista
  • akcesoria m.in.: 3 kule, 3 pociski wodne, narzędzia, plan konstrukcyjny, kałamarz z piórem, blat (zamontowany na skale), peleryna, miecz, 2 hełmy, fartuch, mankiety
  • Producent: Playmobil
  • Kod Producenta: 70224
  • Wymiary: ok. 14,5-17 x 12 x 9-16,5 cm (kąt nachylenia) cm (D x S x W
  • Wymiary opakowania: 28.40 x 18.70 x 9.30 cm
  • Ilość elementów: 45
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie