• TOMY AQUADOODLE Mata Wodna Walizeczka PSI PATROL

Z Aquadoodle dziecko może tworzyć magiczne rysunki, używając wodnego flamastra lub po prostu odbijając wilgotne dłonie na macie. Aquadoodle to pierwsza mata, która pozwala na tworzenie rysunków za pomocą flamastra z wodą, które po chwili w magiczny sposób znikają. Specjalny flamaster należy wypełnić czystą wodą - nie potrzeba żadnych tuszów ani farb. Ponadto matę wykonaną z tkaniny można swobodnie składać. Aquadoodle Psi Patrol mata do rysowania - walizka. Mata posiada grafikę związaną z Psim Patrolem. Wystarczy otworzyć walizeczkę, napełnić czystą wodą załączony flamaster i już można zacząć rysować.

Certyfikaty, opinie, atesty CE
Płeć Chłopcy, Dziewczynki
44.89
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 dni
Cena dostawy 12.99
Kurier DPD 12.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: +48 693074476

Z Aquadoodle dziecko może tworzyć magiczne rysunki, używając wodnego flamastra lub po prostu odbijając wilgotne dłonie na macie. Aquadoodle to pierwsza mata, która pozwala na tworzenie rysunków za pomocą flamastra z wodą, które po chwili w magiczny sposób znikają. Specjalny flamaster należy wypełnić czystą wodą - nie potrzeba żadnych tuszów ani farb. Ponadto matę wykonaną z tkaniny można swobodnie składać.

Aquadoodle Psi Patrol mata do rysowania - walizka. Mata posiada grafikę związaną z Psim Patrolem. Wystarczy otworzyć walizeczkę, napełnić czystą wodą załączony flamaster i już można zacząć rysować.

W zestawie:

  • mata podróżna Aquadoodle 45,1 x 28,3 cm,
  • pisak Aquadoodle.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie