• TOMY Gra Rodzinna Beczka z wyskakującym piratem

Wyjątkowo wesoła gra ze Śmiesznym Piratem, w którą grać mogą niemal wszyscy, niezależnie od wieku na 2 sposoby. Pierwszy z nich polega na wkładaniu w otwory w beczce kolorowych mieczy (4 kolory dla 4 graczy) tak długo, aż któryś sprawi że pirat wyskoczy w górę. Za każdym razem inny miecz powoduje wyskok pirata do góry, dzięki czemu za każdym razem jest to duża niespodzianka i duża porcja śmiechu Kolejna rozgrywka może wyglądać już nieco inaczej. Wyciągaj delikatnie szpady z najeżonej nimi beczki, a tym razem przegra ten którego ruch spowoduje wyskoczenie Pirata. Mnóstwo śmiechu i zabawy dla całej rodziny!

Certyfikaty, opinie, atesty CE
Płeć Chłopcy, Dziewczynki
Wiek dziecka 4 lata +
46.79
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 dni
Cena przesyłki 12.99
Kurier DPD 12.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: +48 693074476

Wyjątkowo wesoła gra ze Śmiesznym Piratem, w którą grać mogą niemal wszyscy, niezależnie od wieku na 2 sposoby. Pierwszy z nich polega na wkładaniu w otwory w beczce kolorowych mieczy (4 kolory dla 4 graczy) tak długo, aż któryś sprawi że pirat wyskoczy w górę. Za każdym razem inny miecz powoduje wyskok pirata do góry, dzięki czemu za każdym razem jest to duża niespodzianka i duża porcja śmiechu
Kolejna rozgrywka może wyglądać już nieco inaczej. Wyciągaj delikatnie szpady z najeżonej nimi beczki, a tym razem przegra ten którego ruch spowoduje wyskoczenie Pirata. 
Mnóstwo śmiechu i zabawy dla całej rodziny!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie