• TOMY - My Fairy Garden Mini Doniczka E72785

Odkryj przez zabawę, magiczny świat natury! Pielęgnuj swój magiczny ogród, aby wróżki chciały w nim zamieszkać. My fairy garden jest jedną z pierwszych zabawek tego typu - podczas zabawy, będziesz dbać o swój prawdziwy - żywy ogród. Dzieci uwielbiają dbać o rośliny w domu, pozwól im wyhodować dom, dla ich wróżek! Zabawka pozwala połączyć się z naturą w świecie komputerów, pozwala poznać procesy zachodzące podczas kiełkowania, rozrostu czy kwitnięcia. My Fairy Garden, to nowy poziom zabawy, natura, magiczny świat wróżek, możliwość sadzenia własnych roślin, ale żeby zabawa była ciekawsze zbierz zestaw domków, akcesoriów i figurek Fairies i przyjaciół.

Certyfikaty, opinie, atesty CE
Płeć Dziewczynki
Wiek dziecka 3 lata +
24.89
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 dni
Cena przesyłki 12.99
Kurier DPD 12.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: +48 693074476

Odkryj przez zabawę, magiczny świat natury! Pielęgnuj swój magiczny ogród, aby wróżki chciały w nim zamieszkać. My fairy garden jest jedną z pierwszych zabawek tego typu - podczas zabawy, będziesz dbać o swój prawdziwy - żywy ogród.

Dzieci uwielbiają dbać o rośliny w domu, pozwól im wyhodować dom, dla ich wróżek! Zabawka pozwala połączyć się z naturą w świecie komputerów, pozwala poznać procesy zachodzące podczas kiełkowania, rozrostu czy kwitnięcia. My Fairy Garden, to nowy poziom zabawy, natura, magiczny świat wróżek, możliwość sadzenia własnych roślin, ale żeby zabawa była ciekawsze zbierz zestaw domków, akcesoriów i figurek Fairies i przyjaciół.

Zestaw Wróżki Bianki - Doniczka Magicznej Wróżki, to domek w którym zapragnęła zamieszkać jedna z wróżek magicznego ogrodu. Na szczycie jej domu rosną prawdziwe rośliny, dlatego wróżka jest taka szczęśliwa i skora do długiej zabawy na zewnątrz.

W zestawie znajdziesz: - 1 x Doniczka - 1 x Figurka wróżki Bianki - 1 x Figurka króliczka - 1 x Paczka szybkorosnących nasion - 1 x Podstawka

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie