• Tefal TT1408DE UNO Toster z rusztem - opiekacz

Doświadczenie opiekania z 2-plasterkowym tosterem Tefal Uno! Dzięki 3 specjalnym ustawieniom i 7 regulowanym poziomom opalania, można uzyskać doskonałe, precyzyjne wyniki, podczas gdy zmienna komora opiekania dostosowuje się automatycznie do chleba, niezależnie od grubości plastra. Z przystawką do bułek możesz cieszyć się przewiewnymi wypiekami. Atrakcyjny, błyszczący czarny toster idealny do każdej kuchni.

Certyfikaty, opinie, atesty CE
119.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena dostawy 12.99
Kurier DPD 12.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: +48 693074476

TEFAL UNO 2S TOASTER BLACK

Podaruj sobie prawdziwą potrzebę!

Doświadczenie opiekania z 2-plasterkowym tosterem Tefal Uno! Dzięki 3 specjalnym ustawieniom i 7 regulowanym poziomom opalania, można uzyskać doskonałe, precyzyjne wyniki, podczas gdy zmienna komora opiekania dostosowuje się automatycznie do chleba, niezależnie od grubości plastra. Z przystawką do bułek możesz cieszyć się przewiewnymi wypiekami. Atrakcyjny, błyszczący czarny toster idealny do każdej kuchni.

Tefal Uno 2-Chamber Toster: Daj sobie prawdziwą potrzebę!

Tefal Uno 2-plasterkowy toster z błyszczącym czarnym wykończeniem i różnymi funkcjami opalania doskonale pasuje do każdej kuchni. 7 regulowanych poziomów opalania sprawia, że ​​pieczesz chleb w sposób, który lubisz, a dwie duże komory z funkcją automatycznej regulacji są równie odpowiednie dla grubych i cienkich plasterków. Trzy specjalne ustawienia obejmują funkcję podgrzewania wcześniej upieczonego chleba, funkcję rozmrażania w celu opiekania chleba bezpośrednio z zamrażarki oraz funkcję zatrzymania w celu przerwania cyklu przez cały czas, wszystkie wyposażone w specjalne lampki kontrolne ułatwiające wybór. Z przystawką do bułek możesz cieszyć się przewiewnymi wypiekami.

Atrakcyjny, błyszczący czarny toster idealny do każdej kuchni.

  • Dzięki 7 regulowanym poziomom opiekania można uzyskać doskonałe, precyzyjne wyniki, a regulowana komora opiekania dostosowuje się automatycznie do chleba, bez względu na grubość kromki.
  • Z przystawką do bułek możesz cieszyć się przewiewnymi wypiekami.
  • 3 specjalne ustawienia ze wskaźnikami: rozgrzewka, rozmrażanie i zatrzymanie
  • Z przystawką do bułek do wypieku rogalików, bułek i bagietki
  • Regulowana komora tostowa: Do cienkich i grubych kromek chleba
  • Atrakcyjny wygląd: błyszczący czarny korpus i góra wykonane ze stali nierdzewnej
  • Łatwe do czyszczenia: wyjmowana tacka na okruchy
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie