• Trefl GRA 5 SEKUND JUNIOR Edycja Specjalna 01643

Certyfikaty, opinie, atesty CE
Płeć Chłopcy, Dziewczynki
Wiek dziecka 6 lat +
Brak towaru
61.79
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 12.99
Kurier DPD 12.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Dostępność Brak towaru

Edycja specjalna to kolejna odsłona szalonej i zabawnej gry 5 sekund junior. W tej wersji gry pytania zostały stworzone przez graczy, dla graczy! Dodatkowa pula pustych kart pozwoli Wam urozmaicić rozgrywkę własnymi pytaniami.

5 sekund junior jest grą przeznaczoną dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat. Prosimy rodziców lub opiekunów o zapoznanie się z niniejsza instrukcja i wytłumaczenie dzieciom zasad gry.

Pytania na żółtej stronie kart przeznaczone są dla dzieci młodszych,a na czerwonej dla starszych. Jeśli nie wszyscy gracze radzą sobie z czytaniem pytań, radzimy wyznaczyć Prowadzącego (np. rodzica lub starsze dziecko). Prowadzący czyta pytania, sam nie biorąc udziału w grze.

Cel gry:

Zadaniem graczy jest odpowiedzieć poprawnie na jak najwięcej pytań. Za każdym razem gracze muszą podać określoną liczbę poprawnych odpowiedzi, (2 – karty żółte lub 3 – karty czerwone) zanim kulki stoczą się w dół spirali.

Przygotowanie do gry:

Z talii odłóżcie karty specjalne: „Czas” i „Zmiana”. Resztę kart potasujcie i włóżcie je do pojemniczka. Wszystkie karty powinny mieć ten sam kolor frontu. Zauważcie, ze pojemnik nie pomieści wszystkich. Ponieważ kart jest więcej, można je wymienić w kolejnej rozgrywce. Ustawcie pojemniczek na środku planszy tak, aby każdy miał do niego dostęp. Każdy gracz wybiera kolor pionka, którym będzie grał i umieszcza go na polu „Start”. Każdy gracz otrzymuje po trzy karty „Czas” i po trzy karty „Zmiana”.

Liczba graczy: 3 – 6.

Gra w polskiej wersji językowej, instrukcja w języku polskim.

Dokładka instrukcja również do pobrania na samym dole aukcji w zakładce "dodatkowe informacje".

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie