• VTECH - Tut Tut Autka Posterunek Policji 61073

Certyfikaty, opinie, atesty CE
Płeć Chłopcy, Dziewczynki
Wiek dziecka 12 m +
Brak towaru
169.89
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2 dni
Cena przesyłki 12.99
Kurier DPD 12.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Dostępność Brak towaru

Posterunek Policji" z serii Tut Tut Autka to fantastyczny zestaw do zabawy dla najmłodszych miłośników motoryzacji, a każdy mały policjant będzie nim zachwycony.

Odbierz telefon alarmowy i wyrusz na wezwanie! Jesteś na 1 piętrze? Naciśnij przycisk alarmowy, aby wprawić autko w ruch i szybko zjechać rampą na wezwanie!

Potrzebujesz nabrać prędkości? Zakręć rondem i przyspiesz ruch autka! Chcesz zatrzymać sprawcę? Zamknij bramkę przejazdową i już nikt nie ucieknie Korzystaj z ruchomej windy, aby sprawnie przemieszczać się między poziomami

5 Punktów Rozpoznających Pojazdy

W zestawie znajduje się autko Policja, które odpowiada zwrotami w Punktach Rozpoznających

Tut Tut Autka to seria pojazdów i torów, których cechą szczególną jest Technologia Punktów Rozpoznających Pojazdy. Wystarczy, że auto przejedzie przez Punkt Rozpoznający, a dziecko będzie mogło usłyszeć dźwięki i zwroty (w języku polskim) charakterystyczne na przykład dla policji lub straży pożarnej.

Zabawki z serii gwarantują świetną zabawę oraz naukę. Dzieci poznają dźwięki, kojarzą je z konkretnymi pojazdami i ich funkcjami. Uczą się również odgrywania ról i czynności życia codziennego.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie