• Transformers Buzzworthy MEGATRON CHOPPER CUT F1118

Certyfikaty, opinie, atesty CE
Płeć Chłopcy, Dziewczynki
Wiek dziecka 6 lat +
179.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15.99
Kurier DPD 15.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: +48 693074476

Prawdopodobnie słyszałeś szum, ale Bumblebee to poważna sprawa. A teraz ten odważny robot odcisnął swoje piętno dzięki linii jednych z najbardziej ruchliwych produktów Bumblebee dla fanów w każdym wieku. Zobacz, o co chodzi w całym tym szumie.
Łącz, konwertuj, zwiększaj moc!
Figurki Spark Armor (każda sprzedawana osobno, w zależności od dostępności) obejmują pojazdy Spark Armor Earth, które łączą się z figurką i przekształcają ją w tryb zasilania. Połącz dołączony pojazd Chopper Cut Spark Armor z figurką Megatrona, aby przekształcić go w tryb wzmocniony.
Cechy:
5-calowa figurka Megatrona: Figurka Megatrona ma około 5 cali (12,5 cm) wysokości.
Zwiększ moc dzięki Spark Armor: Połącz dołączony pojazd Chopper Cut Spark Armor z Megatronem, aby przekształcić go w tryb wzmocniony. Po połączeniu rozmiar zwiększa się do około 5,75 cala (14,5 cm).
Zabawka przekształcająca 3 w 1: Łatwa konwersja Transformers dla dzieci w wieku 6 lat i starszych! Przekształć zabawkę Megatrona z trybu czołgu w tryb robota w 9 krokach, a następnie połącz z jego zbroją Chopper Cut Spark Armor, aby uzyskać zbroję.
Zainspirowany Cyberverse: W inspirowanej G1 serii Cyberverse gigantyczne roboty Transformers z planety Cybertron biorą udział w epickich bitwach, wykorzystując moc Allspark za pomocą swojego Spark Armor! Dzieci mogą sobie wyobrazić uwolnienie tej nowej umiejętności dzięki tej figurce Spark Armor!
Opakowanie tematyczne Bumblebee: Ta figurka ma specjalne opakowanie tematyczne pasujące do linii Buzzworthy Bumblebee. Zbierz więcej figurek Buzzworthy Bumblebee (każda sprzedawana osobno, w zależności od dostępności).
Odkryj inne ulepszenia Spark Armor: Wszystkie Elite Class Spark Armor współpracują z innymi figurkami Elite Class (każda sprzedawana osobno), dzięki czemu dzieci mogą się wymieniać i wzmacniać na nowe, zabawne sposoby.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Polecamy